...už tento víkend sa môže rozhodnúť o víťazovi mužskej súťaže - 5. ligy skupiny A

05.06.2013 10:20

V nedeľu na štadióne FK Predmier privítame hostí z TJ Pokrok Stará Bystrica. Vzájomný zápas na jeseň sa skončil 2:0 pre Predmier, keď už v 1 minúte otvoril skóre rýchlonohý útočník Martin Šimoník a v 13 minúte spečatil víťazstvo Peter Pobijak. Vtedajší zápas rozhodovala trojica Šimovič - Dibdiak - Tutura. Zaujímavosťou 25 kola určite je opäť rozhodcovská trojica Balázsik - Tutura - Šimovič. Otázkou zostáva, či je to len náhoda alebo...., ale sústreďme sa na nedeľnajší zápas, ktorý máme vo svojích rukách. Stará Bystrica sa nachádza s 24 bodmi na 12 mieste a bojuje o záchranu v súťaži, takže nás určite nečaká ľahký duel. Určite nemôžeme súpera podceniť. Nálada v mužstve je viac než dobrá a každý jeden hráč sa na zápas teší. Veríme, že nás prídu podporiť aj fanúšikovia, ktorí v hojnom počte asi 40, pricestovali na zápas do Rajca a celý zápas neúnavne povzbudzovali a za to im celý hráčsky káder ďakuje. Pre fanúšikov bude pripravené prekvapenie v bare. V prípade ak by zakopol (prehral) prenásledovateľ z Bánovej, doma proti Strečnu a my FK Predmier vyhráme so Starou Bystricou, tak postup do 4. ligy by sme oslavovali už po 25 kole doma. Výkop zápasu FK Predmier - TJ Pokrok Stará Bystrica je o 17:00 v nedeľu 9.6.2013. Chlapci do toho!!!